Aktywne filtry

Dostępność: Brak na stanie
wodoodporna, wykonana z tworzywa sztucznego. Odporna na działanie oleju, wody oraz uszkodzeń mechanicznych. Taśma sprawdza się doskonale jako asystent do naprawy rur, przewodów oraz przy pracach wymagających piaskowania powierzchni. Niezastąpiona przy naprawach pęknięć, dziur w plandekach, markizach, żaglach itp. Taśma bardzo dobrze sprawdza się przy zabezpieczaniu produktów podczas transportu.
Dostępność: Brak na stanie
Taśma fosforowa jest taśmą laminowaną stworzoną z dwóch winylowych taśm połączonych ze sobą i pokrytych na odwrocie klejem akrylowym. Produkt będzie świecić najjaśniej w czasie pierwszych 30 minut. Dobra widoczność taśmy w ciemności będzie utrzymywać się przez ok. 10 godzin. Produkt zalecany do stosowania przy projektach wymagających użycia efektów świetlnych w ciemności. Taśma Fosforowa używana jest oznaczeń o charakterze ostrzegawczym , do znakowania przedmiotów oraz dróg. Taśma może służyć również jako element dekoracyjny.
Dostępność: Brak na stanie
Taśma posiada szeroką game zastosowań. Taśma sprawdza się doskonale jako asystent do naprawy rur, przewodów oraz przy pracach dotyczących piaskowania powierzchni. Niezastąpiona przy naprawach pęknięć, dziur w plandekach, markizach czy żaglach. Taśma bardzo dobrze sprawdza się przy uszczelnianiu pojemników. UWAGA: nie stosować na aluminium oraz tworzywa sztuczne.
Dostępność: Brak na stanie
Typ taśmy 690 jest pokryty tkaniną o bardzo wysokiej lepkości. Dzięki naturalnej powłoce pokrytej klejem z gumy taśma ta jest doskonała w użyciu na zewnątrz. Przykleja się do prawiek każdej powierzchni. Taśma jest odporna na działanie UV i rozrywanie. Produkt wodoodporny i bardzo wytrzymały. Typ 690 dostępny jest w trzech kolorach: czarny, biały oraz szary.
Product added to compare.